Firma

Różne środki łączności wykorzystywane były od tysiącleci. Starożytni Grecy używali do tego celu luster i wykorzystywali światło słoneczne. Rzymianie z kolei przesyłali wiadomości za pomocą dymu. W XXI wieku telekomunikacja to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi przemysłowych świata. Na naszych oczach dokonuje się rewolucja technologiczna w telekomunikacji polskiej i to właśnie nasza firma przystosowana jest do wdrażania nowoczesnych technologii.

Istniejąca od 1998 roku firma Teleinter Marcin Nowak wykonuje usługi instalowania, naprawy, konserwacji sprzętu teleinformatycznego w siedzibie klienta.

Przedmiotem naszej działalności jest także konserwacja sprzętu, doraźne i awaryjne naprawy (kiedy brak łączności może przynieść straty klientowi), instalacja i programowanie sprzętu, który klient sam zakupił. Rozbudowujemy sieci telefoniczne, pojemności central telefonicznych i sprzęt informatyczny.

Wymieniamy zużyty i przestarzały sprzęt na nowy lub konserwujemy stary. Wykonujemy wydruki z rozmów telefonicznych z systemu taryfikacji i inne nietypowe zlecenia, bo przecież podchodzimy indywidualnie do problemów klienta.

PRACUJEMY DLA PAŃSTWA 24 GODZINY NA DOBĘ !

Nasi
partnerzy